Glixal GY6 125cc 150cc 11 bobin Magneto Alternatör Stator Çin Scooter Moped ATV Go Kart Quads için 152QMI 157QMJ Motor (4 + 2)
Yeni Kız

Glixal GY6 125cc 150cc 11 bobin Magneto Alternatör Stator Çin Scooter Moped ATV Go Kart Quads için 152QMI 157QMJ Motor (4 + 2)

₺ 6.99

Tuva'dasın müsait

12795 En Çok Satan dikkat Lütfen : 1. Please onaylamak parçaları üzerinde fit olacak sizin scooter/motosiklet sipariş önce. 2. Please bize fotoğraf göndermek motosikletin veya motor eğer parçaları uyacak ya da değil olup olmadığını bilmiyorum.3. Some Modifiye Yedek parça orijinal motosiklet üzerinde küçük bir değişiklik yapmak gerekir veya motor.emin olun kendiniz bunları yüklemek edebiliyoruz. bu nedenle biz kötü geribildirim kabul etmiyoruz desteğiniz için teşekkürler. Glixal Yarış Ekibi Trifaze Tam Dalga A/C Çap : 87mm Genişliği : 30mm Cıvata Delik Aralığı : 41mm Cıvata Delik Çapı : 6mm Bobin Tel Uzunluğu : 20 inç Bobinler sayısı : 11 Plug Stil : 4-pin, kadın ve 2 tek teller Gibi birçok modelleri üzerinde bu parçaları bulabilirsiniz : Bıçak, Kinroad, Twister Çekiç, carter Talon, Dazon, Roketa, DUNE, Baja kart, Kasea, KPX, SUNL, Aimex, alfa spor, Avanti, Bam X, Baotian, Başan, BMS, BMX, Boreem, Kartal, CF Moto, Çapraz Koşucu, Serin Spor, Diamo, E Ton, Kartal, Fushin, Sinek, GMI, Hensim, Hi-kuş, Baja, Buz Ayı, Jackel, Jet Moto, JCL, taotao, Barış, JM Yıldız, Jonway, Kazuma, Keeway, KMD, Kymco, Lance, lifan, Linhai, Loncin, Longbo, Fuxin, Maxtrade, MDI, Meitien, Motofino, Motorino, NST, panterra, Panter, Qlink Yiben, Kırmızı Streak, Redcat, Roketa, Schwinn, Seaseng, Strada, SYM, Tankı, Terminator, Tomberlin, TNG, Birleşik Motorlar, Vento, Verucci, Wildfire, x-Treme, Yamati, ZNEN, ve Zongshen ve vb. 12751 Sık sık Gerekli Parçaları

Ürün parametreleri

Harici Test Sertifikasyon:
ISO9001
Ürün Ağırlığı:
0.45kg
Marka Adı:
Glixal
Model Adı:
GY6
Malzeme Türü:
Copper
Used for:
Chinese Scooter Moped
Engine Model:
157QMJ
Products Condition:
100% NEW

Sen de olabilir