Ücretsiz Kargo! 100 pcs SC APC Hızlı Bağlayıcı SC UPC Fiber Optik FTTH Hızlı Kablo Konektörü optik adaptör SC-SC Çoğaltıcı 200 PCS
Yeni Kız

Ücretsiz Kargo! 100 pcs SC APC Hızlı Bağlayıcı SC UPC Fiber Optik FTTH Hızlı Kablo Konektörü optik adaptör SC-SC Çoğaltıcı 200 PCS

₺ 59.75

Tuva'dasın müsait

100 pcs yeni sc upc ftth fiber optik hızlı bağlayıcı sc-sc apc hızlı soğuk bağlayıcı optik adaptör tek modu flanş 200 çoğaltıcı Özellikleri : 1. FTTH projesi kullanılabilir 2. alan kurulabilir 3. Metal V-şekli kavite de çalışabilir yüksek ve düşük sıcaklık 4. kurulum daha az 1 dakika 5. güvenilir ve üstün optik performans Uygulama : 1. dağıtım çerçeveleri 2. bakım veya acil restorasyon fiber ağları 3. Patch paneller 4. FTTH Satış Mağazaları 5. alan kelime ÖĞE Teknik Parametreler Için uygulanabilir Saplama kablo/kapalı ortam kablosu 0.9mm Sıkı Tampon Fiber, 2.0mm, 3.0mm saplama kablo Optik elyaf çapı SM (9/125), MM (50/125, 62.5/125) 125μm (657 A & 657 B) Sıkı tampon çapı 250μm Fiber modu Tek modu/Modlu Çalışma süresi 100 s hakkında (hiçbir elyaf kesme) Ekleme kaybı ≤ 0.3d B (1310nm ve 1550nm) Geri dönüş kaybı > 45d B (PC),> 55d B (UPC),> 65db (APC) Sabitleme gücü çıplak fiber > 5 N Sabitleme gücü çıplak fiber tutucu > 10 N Çekme dayanımı > 50 N Çalışma sıcaklığı -25 ~ + 85 °C On-line çekme dayanımı (20 N) IL ≤ 0.5d B RL ≤ 5d B Mekanik dayanıklılık (500 kez) IL ≤ 0.5d B RL ≤ 5d B Damla-off testi (Drop-off yükseklik 4 m, başına bir kez yön, tamamen 3 kez) IL ≤ 0.

Ürün parametreleri

Uyumlu:
Özelleştirilmiş Markalar,Mikrotik,Cisco,Ubiquiti,D -Link
Model Numarası:
sc/upc apc ftth fiber optic fast connector
Marka Adı:
JT-COM
Bağlayıcı Tipi:
SC/UPC
boyut:
60mm
Lif Tipi:
Tek Modlu
Product 1:
SC/UPC FTTH Fiber Optic Fast Connector
Product 2:
SC/APC FTTH Fiber Optic Fast Connector
Application for:
FTTH FTTB FTTX Network
Insertion loss:
less than 0.3dB (1310nm & 1550nm)
Durability:
500 Times
Repeatability:
Working Temperature:
-25 to 85 Celsius Degree
Condition:
New and Original from China
Mode:
Single Mode, Multimode
Diameter:
0.9mm, 2.0mm, 3.0mm, others
Quantity:
100PCS, 200PCS Optional
Please get coupons before you order:
1 off 38; 2 off 68; 5 off 128

Sen de olabilir